Esenyurt Basaksehir Eyup Florya Avcilar

Team info
DescriptionBaşakşehir

JET Aslan Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası yük ve eşya taşıma alanında hizmet vermektedir. Özellikle ürünleriniz firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Deneyimli ekiplerimiz ile ev taşıma alanında bütün eşyalarınızı taşıma aşamasına getirene kadar itina ile koli ve paketlemesi yapılmaktadır. Deneyimli ve uzman firmamız ve ekiplerimizle çalışarak bir adım önde olun!!! Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

İstanbul İçi ve şehirler arası her türlü yük ve eşya taşıma hizmetleri verilmektedir. JET Aslan İstanbul evden eve nakliyat gerek şehirlerarası taşımacılıkta gerekse İstanbul içindeki evden eve nakliyat işleminden faydalanabileceğiniz en köklü firma olduğu gibi İstanbul ilçeleri ve semtleri için evden eve nakliyat hizmeti sağlayan en eski ve en titiz çalışmalar sergileyen bir firmadır. Yüksek binalar ve işini düzgün yapan firma ile ev taşımacılık her zaman sizler için daha iyidir. Biz istanbul'dan tüm Türkiye'ye her yerin Nakliyat Ofis taşımacılık yapmaktayiz

Misyonumuz
Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak,ögrenen organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Vizyonumuz
Deneyimli kadromuz,pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun, zamanında,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

http://www.jetaslan.com/
Created21 Apr 2020
Web sitehttp://www.jetaslan.com/basaksehir-nakliyat
Total credit0
Recent average credit0
DNA@Home credit0 total, 0.00 average (0 tasks)
SubsetSum@Home credit0 total, 0.00 average (0 tasks)
Wildlife@Home credit0 total, 0.00 average (0 tasks)
Cross-project statsBOINCstats.com
SETIBZH
Free-DC
CountryNone
TypeSocial/political/religious
Members
Founder avcilar01beast
New members in last day0
Total members1 (view)
Active members0 (view)
Members with credit0 (view)