eksiz oluk istanbul

Team info
DescriptionEksiz oluk sistemleri günümüz teknolojisinin gelişimi ile birlikte ulaşımı kolay ve imalatı yerinde yapılabilir olması nedeniyle tercih edilmeye başlandı.

NEDEN EKSİZ OLUK?

Çatı alanlarındaki yüksek risk barındıran noktalar olması nedeniyle kullanılacak olan su taşıyıcı sistemlerin uzun ömürlü olması isteğine cevap vermek için geliştirilmştir. Plastik olukların uv dayanımı olmaması ve soguk sıcak hava dönemlerinde yapısal bozulmaları ile su sızdırması binalarımızın dış cephelerininde kirlenmesine neden olmaktadır. Bu noktada eksiz oluk uygulamasını sac olarak tercih etmemiz bu unsurları ortadan kaldırıyor. Eksiz oluk uygulamasının aynı zamanda renk seçimleri sayesinde estetik görünüme de etki sağlamaktadır.

Çatı Sistemlerinin gelişimi ile birlikte bölgesel ihtiyaçlara cevap veriyoruz. Bolu , Sakarya , İzmit ve İstanbul başta olmak üzere bir çok bayimiz ile sizlere en iyi ve ekonomik çözümlerle izolasyon hizmetleride sunuyoruz.

ÇATI YALITIM SİSTEMLERİ

Yenilikçi yalıtım sistemleri ile firmamız siz değerli müşterilerimize Eksiz oluk sistemleri ve Çatı sistemleri alanında son teknoloji ürünleri ile hizmet vermektedir. Çatı yalıtım sistemlerinde ileri teknoloji izolasyon ürünleri kullanarak geleceğe yönelik tüm sorunların engellenmesi için çalışma yürütüyoruz.. İstanbul eksiz oluk ve çatı sistemleri a.ş olarak hizmetinizdeyiz.. Bolu merkez ve köyleri , İzmit merkez ve köyleri ,Sakarya merkez ve köyleri , Bursa merkez ve köyleri başta olmak üzere marmara bölgesinde hizmet vermekteyiz..

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Firmamız uzman personel kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirerek yapmış olduğumuz tüm çalışmalarında yasal olarak teminatını sağlıyoruz. Eksiz oluk ve çatı sistemleri uygulamalarında yaşayacağınız tüm problemlerin sonucunda sizlerin yaşamış olduğu maddi tüm zararlarınız tarafımızca karşılanarak yenileme ve tadilat işlemlerimizi de gerçekleştiriyoruz. Kalite ve güven politikamız ile sizlerin tercihi olmaya devam ediyoruz... izolasyon uygulamalarımız ile sizlere Marmara bölgesinde İstanbul , İzmit , Sakarya , Bolu , Bursa başta olmak üzere tüm illere hizmet vermekteyiz..

https://eksizolukistanbul.com/
Created30 Jan 2020
Total credit0
Recent average credit0
DNA@Home credit0 total, 0.00 average (0 tasks)
SubsetSum@Home credit0 total, 0.00 average (0 tasks)
Wildlife@Home credit0 total, 0.00 average (0 tasks)
Cross-project statsSETIBZH
Free-DC
BOINCstats.com
CountryNone
TypeNon-profit organization
Members
Founder izolasyonu5
New members in last day0
Total members1 (view)
Active members0 (view)
Members with credit0 (view)