تاریخچه و معرفی کمپانی هواوی

Team info
Descriptionتاریخچه و معرفی شرکت هواوی
هواوی یک کمپانی چندین ملیتی است که مسئله عمل اصلی‌اش نتورک , امکانات ارتباطی و ارایه خدمات است . اگرچه که عموم ایرانیان هواوی را تحت عنوان شرکت چینی سازنده گوشی گوشی میشناسند و گوشی موبایل هواوی برای ایرانیان از دیگر زمینه‌های عمل تیم هواوی پررنگ تر است . بنابر مطالب پخش شده در ویکی پدیا ( اکونومیست ) , هواوی الان اصلی ترین شرکت ارایه دهنده سرویس‌های ارتباطی در دنیا است . هواوی در سال 1987 بوسیله رن ژنگفی مبنا گذاری شد و به عنوان سازنده تجهیزات مخابراتی کار خود را آغاز کرد . گروه هواوی امروزه بالغ بر 140 هزار نفر کارمند داراست . آمار دیدنی دقت اینجاست که حدود نیمی از این اشخاص در بخش‌های مختلف تحقیق و توسعه کمپانی مشغول‌اند . بخش تحقیق و گسترش هواوی در کشورهای چین , ایالات متحده , آلمان , سوئد , هند , روسیه و ترکیه فعال است . مفهوم کلمه هواوی در گویش چینی به عبارت “ دستاورد چینی ” قابل تعبیروتفسیر است . شرکت هواوی خویش ترجیح می‌دهد مارک هواوی با تلفظ “ wah - way ” – “ وا او ” خوانده شود .

دو محرمانه دارای شهرت از تولیدات گوشی هواوی وجود دارا‌هستند , خصوصی اسند و خصوصی هانر . اسند به معنای نقط ی اوج دریافت کردن و هانر به معنای افتخار است . نامگذاری سری اسند , مالامال بیراه نمی‌باشد و می‌توان ادعا نمود هواوی در دنیای تبلت و گوشی تلفن همراه با سری اسند مطرح شد و به نقط ی اوج خویش رسید . شرکت هواوی </a> تمرکز متعددی بر صرفه جویی در مراحل ایجاد و ارتقاء سود وری دارد . به طوریکه با دقت به قیمت تمام شده گوشی هواوی در بازار جهانی , می‌توان ذکر کرد هواوی تماما به این هدف دست یافته است . با سیاست بهره وری و کاهش هزینه تولید , ارزش موبایل هواوی همواره در توا‌ن پایین‌تری نسبت به موبایل سامسونگ و موبایل سونی و دیگر سازندگان تلفن همراه بوده است . در کنار منصفانه بودن ارزش گوشی و تبلت هواوی , تجربه یکسری ساله نشان داده است که از دید تلاش و کیفیت , تولیدات هواوی با بیشتر برندهای شبیه قابل رقابت می باشند . اگر چه که موبایل هواوی به تلفن همراه قابل پذیرش پر اسم و رسم است .

در سال 2006 مجموع فروش جهانی هواوی به حدود 11 میلیارد دلار آمریکا رسید . این رقم در سال 2009 به 20 میلیارد دلار رسید . فیض حاصله کمپانی هواوی در سال 2014 بالغ بر 5 میلیارد دلار ایالات متحده بوده است . هواوی امروزه با شرکت‌هایی مانند وودافون , تی تلفن همراه و موتورولا قراردادهای همکاری قربت داراست .

هواوی علاوه بر گوشی موبایل و تبلت , در مورد مودم‌های ملازم و گجت‌های پوشیدنی نیز فعالیت‌هایی داشته است .

امروزه عمده تولیدها تولیدی هواوی از سیستم برهان اندروید به کار گیری می‌نمایند . گوشی‌های هواوی مقدار بالایی از بازار جهانی را تصرف کرده‌اند و با معرفی تبلت دوستداشتنی Huawei X1 , هواوی توانست در بازار تبلت به بخت مناسبی دست یابد .
image


Created13 Oct 2019
Web sitehttp://https://huaweiiran.com/category/%d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5%db%8c/
Total credit0
Recent average credit0
DNA@Home credit0 total, 0.00 average (0 tasks)
SubsetSum@Home credit0 total, 0.00 average (0 tasks)
Wildlife@Home credit0 total, 0.00 average (0 tasks)
Cross-project statsSETIBZH
Free-DC
BOINCstats.com
CountryDominican Republic
TypePrimary school
Members
Founder McLambLorenzen14
New members in last day0
Total members1 (view)
Active members0 (view)
Members with credit0 (view)